ARADIĞINIZ HER ŞEY WEBDE FORUMDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ARADIĞINIZ HER ŞEY WEBDE FORUMDA

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

"Bizi hedef gösteriyorlar"

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
süper yönetici
Admin
Admin
süper yönetici

Erkek
Yaş : 39 Kayıt tarihi : 01/10/08 Mesaj Sayısı : 507 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :

"Bizi hedef gösteriyorlar" Vide
MesajKonu: "Bizi hedef gösteriyorlar" "Bizi hedef gösteriyorlar" Icon_minitimePaz Ekim 05, 2008 5:27 pm

Başkanımız Adnan Polat, rakiplerimize göndermede bulundu

Kulüp Başkanımız Adnan Polat, "Ezeli rakiplerimiz kendi lehlerine yapılan hataları görmeyip aleyhtekileri seslendirip haksızlık yapıyorlar" dedi. F.Bahçe ve Beşiktaşlı yöneticilerin hakem hatalarından dert yanıp, "G.Saray kollanıyor. Biz ayrı bir ligde mi oynuyoruz?" şeklindeki serzenişlerinden sonra gözler sarı kırmızılı kulübün başkanı Adnan Polat’a çevrildi. "Yıldızlarımızı kasaplardan koruyalım" diyerek anti futbolun önüne geçilmesi için Futbol Federasyonu’nu ve MHK’yi göreve çağıran Polat, önemli açıklamalarda bulundu.
Sürekli olarak anti futboldan bahsediyorsunuz. Bu sözlerinizle nerelere mesaj vermek istiyorsunuz?

"Anti futbolun önüne geçilmesini istememdeki amaç, futbol oyununu güzelleştirmek. İzleyenlere bir heyecan katmak ve bu işin şov kısmını sergilemek. Güzel futbolu engellemeye çalışanlara izin verilmemesini istiyoruz. Antalya maçında Hasan Şaş’ın yediği dirsek sonrası kaşı yarıldı. Vakit geçirmek ve buna müsamaha gösterilmesi anti futbol. Ömer Çatkıç’ın bizim maçta yaptıkları anti futbol. İşte bunlar engellenmeli. Küfürü ve sahaya atılan yabancı maddeleri de bu kapsama alıyorum. Ayrıca yöneticilerin verdiği demeçlerle ortamı germeleri, birbirine düşürücü açıklamalar yapması da anti futbola giriyor.

F.Bahçe ve Beşiktaşlı yöneticiler, G.Saray’ın hakemler tarafından kollandığını ima ediyorlar.

"F.Bahçe ve Beşiktaşlılar hakemlerle ilgili beyanat verip G.Saray’ı adres gösteriyorlar. Sanki G.Saray kollanıyormuş, onlara haksızlık yapılıyormuş gibi. Bizim derdimiz Beşiktaş ya da F.Bahçe değil. Derdimiz MHK ve hakemler. MHK’yı etkilemeye çalışmıyoruz, daha iyi bir yönetim göstermeleri için onlara destek olmak gerekir.

Hakem hataları her yerde oluyor. Hasan Şaş’a atılan dirsek sonrası Antalyasporlu oyuncu kırmızı kart görmeyebiliyor. Aynı maçta hakemin gözü önünde Servet’in forması rakip ceza alanı içerisinde neredeyse sırtından çıkarılıyor. Hakem buna penaltı vermeyebiliyor. Ezeli rakiplerimiz kendi lehlerine yapılan hataları görmeyip aleyhtekileri seslendirirlerse, G.Saray’a, hakemlere ve MHK’ye haksızlık yapmış olurlar.

Biz Futbol Federasyonu seçimleri ile kulüpler arasında başlayan birlik-beraberliğin sürmesini arzu ediyoruz. Ancak bunu devam ettirmek sadece G.Saray’ın çabası ile olmaz. Aynı hassasiyeti Beşiktaş, F.Bahçe ve diğer kulüplerin de göstermesi gerekli. MHK hassas davranıyor. Hakemlerin iyi niyetle, işlerini yapmaya çalıştığına inanıyorum. Biz futbolcularımızı da eğitiyoruz. Onlara 1 yıldır ceza uyguluyoruz. Bunun sonucunda bakın G.Saray geçen yıl en az kart gören ve centilmen takım unvanını da aldı."

"Lincoln’ü geri kazandık"

"O geçen yıl takım arkadaşları ve taraftarla gerekli iletişimi kuramamıştı. Kendisine gösterilen tepkiyi gurur meselesi yaptı ve kendine gelmeyi başardı."

Son 4 maçtaki futboluyla G.Saray’ın aldığı galibiyetlerde büyük payı olan Cassio Lincoln’ün gösterdiği performanstan övgüyle söz eden Polat, "Onu geri kazandık" dedi. Brezilyalı futbolcunun gerçek gücünü ortaya koymaya başladığını söyleyen Polat, şöyle devam etti: "Lincoln geçen yıl takım arkadaşları ve taraftarla gerekli iletişimi kuramamıştı. Ancak bu kez dokular uyuştu. Futbol komitesi, teknik heyet ve yönetim olarak ekip çalışması içinde Lincoln’ü geri kazandık. Lincoln, taraftarın ve medyanın kendisine gösterdiği tepkiyi gurur meselesi yaptı. Ve kendine gelmeyi başardı. Ben onun daha büyük işlere ve başarılara imza atacağına inanıyorum."

"Bursa en zor maçımız"

Bursaspor maçının önemine de değinen Polat, "Lig başladığından bu yana oynayacağımız en zorlu karşılaşma olacak. Rakibimiz bu sezon iyi bir performans gösteriyor. Seyircilerinin verdikleri destek müthiş. Çok zor bir karşılaşma olacak. G.Saray hangi maç olursa olsun, sahaya kazanmak için çıkar" diye konuştu.
Webaslan.
http://rehabilite.tr.gg

"Bizi hedef gösteriyorlar"

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası