ARADIĞINIZ HER ŞEY WEBDE FORUMDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ARADIĞINIZ HER ŞEY WEBDE FORUMDA

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Trabzonspor'un Gidişi İyi Gidiş Değil

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
süper yönetici
Admin
Admin
süper yönetici

Erkek
Yaş : 39 Kayıt tarihi : 01/10/08 Mesaj Sayısı : 507 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :

Trabzonspor'un Gidişi İyi Gidiş Değil Vide
MesajKonu: Trabzonspor'un Gidişi İyi Gidiş Değil Trabzonspor'un Gidişi İyi Gidiş Değil Icon_minitimeÇarş. Ekim 08, 2008 9:12 pm

arkadaşlar ben bir futbolseverim ama trabzonspor un u halini beğenmiyorum çünkü:

1-)Çok Rahat Şekilde Gol Yiyoruz
2-)Defansda Song,Egemen Dışındaki Diğer Futbolcular Hata Yapıyor
3-)Forvette Umut Pek Bişey Sergileyemiyor Gökhan Ünal pek gözükmüyor İsaac bana güzel geldi yattaranın yanında güzle olurdu inşallah yattara gitmez
4-)SERKAN BALCI son maçta assist yaptı ama hatası var ağır kalıyor futbola karşı bjk maçında bizim gol hakkımızı yedi ve onun olduğu köşeye yeni transfer yapılmalı
5-)Gs Maçına Gökhan Ünal ve Umut yan yana durmamalı ve maça 4-3-3 taktiğiyle çıkmaları lazım fortin ortasında gökhan ünal sağ taraf isaac sol taraf selçuk inan olmalı seluk için uygun yer dğeil ama o olsa iyi şutlar gelir
rumuz-podolski
http://rehabilite.tr.gg

Trabzonspor'un Gidişi İyi Gidiş Değil

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası