ARADIĞINIZ HER ŞEY WEBDE FORUMDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ARADIĞINIZ HER ŞEY WEBDE FORUMDA

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Skibbe: Bana 'git' demek istiyorlar

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
süper yönetici
Admin
Admin
süper yönetici

Erkek
Yaş : 39 Kayıt tarihi : 01/10/08 Mesaj Sayısı : 507 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :

Skibbe: Bana 'git' demek istiyorlar Vide
MesajKonu: Skibbe: Bana 'git' demek istiyorlar Skibbe: Bana 'git' demek istiyorlar Icon_minitimePaz Ekim 12, 2008 10:46 am

Galatasaray'ın Alman çalıştırıcısı Skibbe, yardımcıları Davala ve Boekamp'ın görevlerine son verilmesiyle huzursuz oldu. Genç hoca, gelişmelerle ilgili yönetimle en kısa zamanda masaya oturmayı düşünüyor.
Galatasaray'da sezon başından itibaren tartışılan Teknik Direktör Michael Skibbe'nin son olarak yardımcıları Ümit Davala ve Edwin Boekamp'ın yönetim tarafından görevlerine son verilmesinin Alman teknik adamı çok huzursuz ettiği öğrenildi.

A Milli Takım maçları sebebiyle lige verilen arada iki günlük iznini Almanya'da geçiren Skibbe'nin yakın çevresine dert yanarak, "Yardımcılarımı göndererek bana da 'git' demek istiyorlar." dediği ifade edildi.

Sezon başında büyük umutlarla Sarı-Kırmızılı takımın başına geçen Alman çalıştırıcı Skibbe, ligin 6. haftasının sonunda koltuğunu kaybetmekle karşı karşıya kaldı. Şampiyonlar Ligi'ne kalamayan, ligde de son olarak Bursaspor'a yenilen Galatasaray'da ilk fatura Skibbe'nin yardımcıları Ümit Davala ve Edwin Boekamp'a kesilmişti. Yönetim, çalışmalarından memnun olmayan iki yardımcı antrenörü görevden alarak, bir anlamda Skibbe'ye de 'git' mesajı verdi. Sarı-Kırmızılı oyunculara iki gün izin veren Alman teknik adam da soluğu Almanya'da aldı. Yardımcılarının gönderilmesinden bir hayli rahatsız olan Skibbe, yakın çevresine dert yanarak, "Yardımcılarımı göndererek bana da git demek istiyorlar. Şu anda Galatasaray'da rahatsızım. Bu şartlar altında çalışmamın çok zor olduğunu biliyorum. En kısa zamanda yönetimle yeniden masaya oturarak, son gelişmeler hakkında bilgi almak istiyorum." dediği öğrenildi.

Ümit Davala ve Edwin Boekamp'ın görevine son veren Galatasaray yönetimi, bu gelişmeler karşısında Teknik Direktör Skibbe'nin istifa etme ihtimalini göz önüne alarak yeni teknik adam arayışlarını sürdürüyor. Yönetimin başta A Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim olmak üzere Avrupa'da bazı teknik adamlarla ön görüşmeler yaptığı öğrenildi. Ali Sami Yen'de oynanacak Trabzonspor maçına takımı Skibbe'nin hazırlamasını isteyen yönetim burada alınacak kötü bir sonucun ardından Skibbe ile de yollarını resmen ayıracak. Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat, teknik direktörleri Michael Skibbe ile ilgili şu anda bir sorunlarının olmadığını söyledi.

Bu arada kulübün 103. kuruluş yıldönümü kutlamaları çerçevesinde Galatasaray Lisesi'nde düzenlenen etkinliklerden sonra basın mensuplarının sorularını cevaplandıran Polat, Skibbe'nin yardımcıları Ümit Davala ve Edwin Boekamp'ın görevlerinden alınmasıyla ilgili olarak şunları kaydetti: "Görülen lüzum üzerine böyle bir karar alındı. Skibbe ile ilgili şu anda bir sorunumuz yok. Ancak oradaki boşluğu muhakkak doldurmamız lazım. Bu anlamda futbol şubesindeki arkadaşlarımız, genel müdürümüz çalışmalarını sürdürüyor. Gelişmelerden sizi haberdar ederiz."

Adnan Polat, takımın başına geçmesi için Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim ile görüşüldüğü yönündeki iddiaların sorulması üzerine de, "Ben futbol ile ilgili konuları konuşmak istemiyorum. Futbol şubesinden gerekli bilgileri alırsınız." derken, "Skibbe'nin yeni yardımcıları belli mi?" sorusuna ise "hayır" cevabını verdi.

G.Saray, 103. yılını kutladı

G.Saray Kulübü'nün kuruluşunun 103. yılı, bir dizi etkinlikle kutlandı. Galatasaray Lisesi'nde gerçekleştirilen programa, Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat, yönetim kurulu üyeleri, Divan Kurulu Başkanı İrfan Aktar, kulüp üyeleri ile çeşitli branşlardan çok sayıda Sarı-Kırmızılı sporcu katıldı. Başkan Adnan Polat, Ali Sami Yen ve arkadaşlarının 103 yıl önce kurduğu G.Saray Kulübü'nün bugün bir dünya markası haline geldiğini ve Türkiye'nin gururu olduğunu söyledi. Program çerçevesinde, en yaşlı kulüp üyesinin üstlendiği yaş kütüğüne 103. yıl plaketinin çakılması görevini, eski yöneticilerden 1919 doğumlu Jerfi Fıratlı yaptı.

haber7
http://rehabilite.tr.gg

Skibbe: Bana 'git' demek istiyorlar

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası