ARADIĞINIZ HER ŞEY WEBDE FORUMDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ARADIĞINIZ HER ŞEY WEBDE FORUMDA

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Baktığınıza Pişman Olmayacaksınız Sigara ile ilgili ne olursa olsun girin lutfen...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
süper yönetici
Admin
Admin
süper yönetici

Erkek
Yaş : 39 Kayıt tarihi : 01/10/08 Mesaj Sayısı : 507 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :

Baktığınıza Pişman Olmayacaksınız Sigara ile ilgili ne olursa olsun girin lutfen... Vide
MesajKonu: Baktığınıza Pişman Olmayacaksınız Sigara ile ilgili ne olursa olsun girin lutfen... Baktığınıza Pişman Olmayacaksınız Sigara ile ilgili ne olursa olsun girin lutfen... Icon_minitimePerş. Ocak 22, 2009 10:08 pm

Sigarayı bırakmak istiyorsan, iradene sahip çıkmalısın bu sigarayı bırakmakta çözüm yolu dedikleri seni psikolojik etkileyerek seni bırakma yolunda ilerletiyor. Nasıl mı?
Bak böle siz bir uzmana basvurdunuz. Bunun için bir miktar para verdiniz. Bu uzman sizinle belirli bir süre sizi muayene etti ve sizde doğal olarak artık sigarayı bırakacağınızı düşünüyorsunuz. ARTIK PSİKOLOJİK YARDIM ALDIĞINIZI BUNUN SİZİ KURTARACAĞINIZI DÜŞÜNÜYORSUNUZ. NASIL OLSA UZMANA BAŞVURDUNUZYA KESİN KURTULURSUNUZ. Düşüncesi bilinç altınıza yerleşmiş oluyor. Bu durumda sizin tek kaybınız verdiğiniz para miktarı. Siz kendinizde bunu yapabilirsiniz bu uzmana gerek yok. Neden mi? Siz şimdi bunu okurken evet bu arkadaş doğru söylüyor ben kendim bırakabilirim ne gerek var ben bu parayı adama veriyim diye aklınızdan geçiriceksiniz. Arkadaşlar abilerim ablalarım sizin yapmanız gereken tek şey SABAHLARI KALKARKEN BENİM BU HAYATTAKİ TEK DÜŞMANIM SİGARA İYİN VE PENCEREYİ AÇIN BİR TEMİZ HAVA ALIN VE ŞÖYLE DÜŞÜNÜN BEN YILLARDIR NASIL BİR HAVA SOLUMUŞUM DİYİN VE GEÇMİŞİNİZE DÖNÜP SAKIN GİTTİ BOŞU BOŞUNA KENDİMİ ZEHİRLEDİM DEMEYİN ÖNCE KENDİNİZİ KURTARIN SONRA BAŞKALARINI KURTARIN " BUNU KENDİNİZ İÇİN YAPIYORSUNUZ BUNU UNUTMAYIN" O sigaraya verdiğiniz paraya hiç üzülmeyin aksine kurtulduğunuz için sevinin. Birde şunu düşünün sokakta top oynayan çocuklara o sigara parasıyla çikolata şeker yada gönlünüzden ne geçiyorsa alın verin hem çocuklar sevinir. Hemde siz sevaba girersiniz.

İNŞALLAH SİZLERE YARDIMCI OLABİLMİŞİMDİR. EĞER BUNU YAPTIYSAM NE MUTLU BANA.
http://rehabilite.tr.gg

Baktığınıza Pişman Olmayacaksınız Sigara ile ilgili ne olursa olsun girin lutfen...

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası