ARADIĞINIZ HER ŞEY WEBDE FORUMDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ARADIĞINIZ HER ŞEY WEBDE FORUMDA

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Açık Öğretim Lisesi'nden Öss'ye Giriş Hakkında...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
süper yönetici
Admin
Admin
süper yönetici

Erkek
Yaş : 39 Kayıt tarihi : 01/10/08 Mesaj Sayısı : 507 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :

Açık Öğretim Lisesi'nden Öss'ye Giriş Hakkında... Vide
MesajKonu: Açık Öğretim Lisesi'nden Öss'ye Giriş Hakkında... Açık Öğretim Lisesi'nden Öss'ye Giriş Hakkında... Icon_minitimePerş. Ocak 22, 2009 10:14 pm

Bi tanıdığım açık öğretim lisesinden(3 Yıllık Sistem)bu yıl mezun olcak ancak internet'te o kadar aramama rağmen hiç bir bilgiye rastlayamadım.

Açık Öğretim Lisesi'nden Öss'ye giriş şartları nedir ?

bu sorunu cevabını verirseniz çok teşekkür ederim...

Mezun oduğu takdirde hiçbir fark yok normal lise öğrencisi gibi başvurucak yalnız başvuruya herkesin kendi okul kodunu belirttiyi gibi oda açıklise kodunu işaretliyecek ondan sonrası sınava giriş tercih yerleşme puanlama hiçbir fark yok.Sözel bölümse sözel EA ise EA dan çözücek ve tercihini ona göre yapıcak.

en az 5 dönem kayıt yaptırmış olması gerekiyor
kredisininde 64 ün üzerinde olması gerekiyor diye biliyorum tabi bu mezun olduğu anlamına gelmiyor.64kredisi varsa başvurabiliyor sene sonuna kadar iki sınavda 40 kredi alarak 144 ü tamamlaması gerekir.tamamlayamazsa mezun olmamaz mezun olamayıncada bir yere yerleşemez.http://www.aol.meb.gov.tr/aolnet/OSSGirecekler.aspx girip isminin listede olup olmadığına bak varsa girebilirsin.
ayrıca internette bulamamanda ilginç açık öğretim lisesinin sayfasını biraz kurcalasan sık sorulan sorulardan buabilirdin
http://rehabilite.tr.gg

Açık Öğretim Lisesi'nden Öss'ye Giriş Hakkında...

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası